ogniwa fotowoltaiczne kraków panele słoneczne kraków ahtenergia kontakt
fotowoltaika Kraków fotowoltaika, instalacje fotowoltaiczne, fotowoltaika Kraków, fotowoltaika Polska, przetwornica, fronius, energia fotowoltaika kraków
fotowoltaika kraków ogniwa fotowoltaiczne kraków
panele fotowoltaiczne kraków panele słoneczne kraków ogniwa fotowoltaiczne kraków
fotowoltaika kraków instalacje fotowoltaiczne kraków energia słoneczna - panele panele słoneczne panele słoneczne kraków panele słoneczne kraków
panele słoneczne kraków
1 2 3
ogniwa fotowoltaiczne kraków
panele słoneczne kraków
produkt fotowoltaiczny kraków
fotowoltaika kraków

 Panele Słoneczne

Jednym z podstawowych źródeł odnawialnej energii jest słońce. Baterie słoneczne to sposób konwersji energii słonecznej w energię elektryczną. W przypadku baterii słonecznych można powiedzieć, że prąd jest ze słońca. Uzyskaną w ten sposób energię elektryczną można zastosować do różnych celów. Istota działania baterii słonecznych jest bardzo prosta.

Fotoogniwo, zwane ogniwem fotowoltaicznym, solarem czy po prostu baterią słoneczną zbudowane jest z dwóch krzemowych płytek, przylegających do siebie. Na połączeniu tych dwóch płytek, pod wpływem ciepła promieni słonecznych, powstają ładunki elektryczne. Każda bateria słoneczna jest podwójnie obudowana (siatką metalową od góry, płytką od dołu oraz z dwóch stron szybą), dzięki czemu baterie i panele słoneczne można łączyć w rozbudowane systemy solarne. Pozyskany prąd magazynowany jest akumulatorach. Energia słoneczna może być źródłem energii elektrycznej pozyskiwanej zarówno do zastosowań domowych, jak i przemysłowych. Wszystko zależy od wielkości instalacji solarnej, składającej się z zestawu baterii słonecznych.

Klienci w naszej ofercie znajdą wysokiej jakości bardzo wydajne panele słoneczne i baterie solarne na potrzeby odbiorców prywatnych, deweloperów, przemysłu oraz rolnictwa. Nasze baterie solarne charakteryzują się dobra wydajnością, nawet w słabym świetle. Oferowane baterie słoneczne to solidnie wykonane urządzenia, przetestowane w wielu warunkach pogodowych. Słoneczna energia odnawialna to bardzo prosty i skuteczny sposób na optymalizację kosztów energii elektrycznej. Przy perfekcyjnie zaprojektowanym systemie składającym się ze starannie dobranych baterii solarnych, koszty związane z energią elektryczną można praktycznie sprowadzić do 0. Baterie solarne to inwestycja w przyszłość. Wykorzystując odnawialne źródła energii, oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale także środowisko. Baterie słoneczne to bardzo ekonomiczny środek, przy niewielkiej cenie instalacji, możemy uzyskać pokaźne oszczędności.

Baterie słoneczne najczęściej umieszczane są na dachach, gdzie montowane są na specjalnych stojakach. Baterie słoneczne można także montować na elewacjach, markizach, żaluzjach zewnętrznych czy dachach przybudówek.

 

panele fotowoltaiczne kraków
panele fotowoltaiczne kraków kolektory słoneczne kraków
kolektory słoneczne kraków
kolektory słoneczne kraków
kolektory słoneczne kraków
panele słoneczne kraków
ogniwa fotowoltaiczne kraków
 
 
instalacje fotowoltaiczne kraków
AHT Energia Ekologiczna Energia ze Słońca, Kraków
fotowoltaika kraków
© AHT Energia Kraków
 
     

Strona główna | Panele Fotowoltaiczne | Inwertery | Systemy montażowe | Panele Słoneczne | Serwisowanie